Universitetimizga hujjatlar qabulining birinchi oqimi 5-iyundan 25-iyungacha davom etdi. Ushbu davr mobaynida qariyb 2 000 nafar abituriyent o‘z arizalarini topshirdi.
28–29-iyun kunlari “Respublika Kelajak Markazi” sport majmuasida qabul imtihonlari yuqori tashkiliy saviyada bo‘lib o‘tdi. Jarayon xalqaro hamkorimiz Constructor University hamda Davlat test markazi hamkorligida tashkil etildi.
Imtihonlarning ochilish marosimida universitetimizning taklif etilgan faxriy professori janob Tsironis ishtirok etib, barcha abituriyentlarga omad va muvaffaqiyat tiladi.
Tashkent Tech universiteti barcha abituriyentlarga bildirilgan ishonch, intilish va sarflangan mehnat uchun samimiy minnatdorchilik bildiradi.

В Tashkent Tech успешно завершился первый этап вступительной кампании!
Первый поток приёма документов в университет проходил с 5 по 25 июня. За этот период свои заявления подали около 2 000 абитуриентов.
28–29 июня вступительные экзамены были организованы на высоком уровне в спортивном комплексе «Respublika Kelajak Markazi». Экзамены прошли в сотрудничестве с нашим международным партнёром Constructor University и Государственным центром тестирования.
В церемонии открытия экзаменов принял участие приглашённый почётный профессор университета, господин Циронис, который пожелал всем абитуриентам удачи и успехов.
Tashkent Tech искренне благодарит всех абитуриентов за оказанное доверие, стремление к знаниям и приложенные усилия.